Łukasz PałuckiŁukasz Pałucki
Współwłaściciel, Członek Zarządu

Urodzony w 1980 roku. Pochodzi z rodziny w której zawód elektryka był pokoleniową tradycją, mimo to wybrał edukację humanistyczną. Studiował Psychologię Doradztwa Zawodowego i Organizacji na Uniwersytecie Łódzkim oraz na Uniwersytecie SWPS Psychologię Społeczną.

W roku 2003 zaczął swoją przygodę z telekomunikacją w firmie Pro Futuro S.A. na stanowisku Przedstawiciela ds. klientów kluczowych, po kilku miesiącach awansował na  stanowisko Kierownika ds. klientów kluczowych w warszawskim oddziale firmy. W 2006 roku po przejęciu Pro Futuro przez firmę Netia, rozpoczął pracę dla ATM S.A. na stanowisku Key Account Manager. W ATM zdobył doświadczenie w pracy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce. Od 2009 do 2017 roku pracował jako Dyrektor Sprzedaży i Doradca Zarządu w firmie Lukman Multimedia Sp. z o.o.

Napisał i obronił pracę magisterską o temacie: Różnice w poziomie kompetencji komunikacyjnych między informatykami a resztą społeczeństwa na podstawie badań własnych. Pomimo humanistycznego wykształcenia jego ścieżka zawodowa od zawsze związana była z projektami telekomunikacyjnymi w różnej formie. Dzięki wysokim kompetencjom komunikacyjnym, doskonale radzi sobie w kontakcie z klientami budując długotrwałą relację biznesową.