Tomasz ZielińskiTomasz Zieliński
Współwłaściciel, Członek Zarządu

Urodzony w 1983 roku. Od dziecka pomagał wujkowi naprawiać sprzęty audio, interesował się budową komputera i zawsze zadawał sobie pytania: “jak to działa?” oraz “dlaczego?” Już w 1996 roku pisał pierwsze programy w języku BASIC. W trakcie nauki w LO zbudował pierwszą sieć osiedlową na kilka komputerów.

Swoją pracę zawodową związaną z sieciami zaczął współpracując z firmą Pc-Serwis w 2005 roku. Trzy lata później, objął stanowisko administratora sieci i kierownika działu IT w firmie Lukman Multimedia Sp. z o.o. Zarządzał utrzymaniem, rozwojem i wdrażaniem nowych rozwiązań zarówno sprzętowych jak i programowych. Projektował i administrował rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa sieciowego. Tworzył też dopasowane do potrzeb klientów polityki w zakresie routingu BGP.

Jest osoba ambitną, samodzielnie zarządza projektami. Skutecznie kieruje zespołem i wszystkie zadania doprowadza do końca. Szerokie, niestandardowe i innowacyjne spojrzenie pozwala mu odkryć nowe rozwiązania, które są naszą przewagą.