ONSET stworzyło czterech specjalistów z branży teleinformatycznej.

Nasze zawodowe historie są inne, a do firmy wnosimy różne kompetencje. Razem tworzymy ONSET.

 

Tomasz DąbrowskiTomasz Dąbrowski
Współwłaściciel, Prezes Zarządu 

Rocznik 1982. Studiował Zastosowanie technik komputerowych w biznesie na Wyższej Szkole Ekonomiczno-Informatycznej w Warszawie, a następnie Zarządzanie projektami na Politechnice Warszawskiej.

Jego nazwisko jest silnie związane z firmą Vectra S.A., w której pracował jako kierownik projektów inwestycyjnych. Wybudował w Warszawie dla firmy Vectra sieć o pojemności 400 000 hp w ciągu 4 lat. Wcześniej doświadczenie zdobywał w firmie Spray S.A. jako kierownik projektu.

Posiada wysokie kompetencje w zakresie budowania sieci telekomunikacyjnych w tym w obszarze sieci HFC w technologii FTTB.

Paweł Kiepuszewski
Współwłaściciel, Członek Zarządu

Urodzony w  1982. Przygodę w branży zaczynał jeszcze jako nastolatek na warszawskiej giełdzie komputerowej. W dorosłość wkroczył budując swoją pierwszą sieć dostępu do internetu karolkowa.net.

Do 2007 roku był członkiem zarządu i współwłaścicielem  firmy Nitronet Sp. z o.o. Następnie założył własną firmę GEPON, która zajmowała się doradztwem dla dużych i małych operatorów telekomunikacyjnych. Jednymi z jego klientów były firmy Lukman Multitech oraz firma Lukman Multimedia. W latach  2013–2017 pełnił funkcję dyrektora zarządzającego w firmie  Lukman Multimedia Sp. z o.o.  Od tego czasu doradza wielu operatorom telekomunikacyjnym w kraju. Jego klientami są zarówno mali lokalni operatorzy ISP, jak i duzi operatorzy działający w skali regionalnej i ogólnopolskiej.

Łukasz PałuckiŁukasz Pałucki
Współwłaściciel, Członek Zarządu

Urodzony w 1980. Pochodzi z rodziny, w której zawód elektryka był pokoleniową tradycją, ale wybrał edukację humanistyczną. Studiował na Uniwersytecie Łódzkim oraz na Uniwersytecie SWPS Psychologię Społeczną.

W roku 2003 zaczął swoją przygodę z telekomunikacją w firmie Pro Futuro S.A. na stanowisku przedstawiciela ds. klientów kluczowych, a następnie na stanowisku kierownika. W 2006 roku, po przejęciu Pro Futuro przez firmę Netia, rozpoczął pracę dla ATM S.A. na stanowisku Key Account Manager. W ATM zdobył doświadczenie w pracy z największymi przedsiębiorstwami w Polsce. Od 2009 do 2017 roku pracował jako dyrektor sprzedaży i doradca zarządu w firmie Lukman Multimedia Sp. z o.o.

Napisał i obronił pracę magisterską o temacie: Różnice w poziomie kompetencji komunikacyjnych między informatykami a resztą społeczeństwa. Pomimo humanistycznego wykształcenia jego ścieżka zawodowa od zawsze związana była z projektami telekomunikacyjnymi w różnej formie. Dzięki wysokim kompetencjom komunikacyjnym, doskonale radzi sobie w kontakcie z klientami budując długotrwałą relację biznesową.

Tomasz Zieliński
Współwłaściciel, Członek Zarządu

Urodzony w 1983 roku. Od dziecka pomagał wujkowi naprawiać sprzęty audio, interesował się budową komputera i zawsze zadawał sobie pytania: “jak to działa?” oraz “dlaczego?” Już w 1996 roku pisał pierwsze programy w języku BASIC. W trakcie nauki w LO zbudował pierwszą sieć osiedlową na kilka komputerów.

Swoją pracę zawodową związaną z sieciami zaczął współpracując z firmą Pc-Serwis w 2005 roku. Trzy lata później, objął stanowisko administratora sieci i kierownika działu IT w firmie Lukman Multimedia Sp. z o.o. Zarządzał utrzymaniem, rozwojem i wdrażaniem nowych rozwiązań zarówno sprzętowych jak i programowych. Projektował i administrował rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa sieciowego. Tworzył też dopasowane do potrzeb klientów polityki w zakresie routingu BGP.

Jest osoba ambitną, samodzielnie zarządza projektami. Skutecznie kieruje zespołem i wszystkie zadania doprowadza do końca. Szerokie, niestandardowe i innowacyjne spojrzenie pozwala mu odkryć nowe rozwiązania, które są naszą przewagą.