Paweł Kiepuszewski
Współwłaściciel, Członek Zarządu

Urodzony w  1982 roku. Przygodę w branży zaczynał jeszcze jako nastolatek na warszawskiej giełdzie komputerowej. W dorosłość wkroczył budując swoją pierwszą sieć dostępu do internetu karolkowa.net.

Do 2007 roku był członkiem zarządu i współwłaścicielem  firmy Nitronet Sp. z o.o. Następnie założył własną firmę GEPON, która zajmowała się doradztwem dla dużych i małych operatorów telekomunikacyjnych. Jednymi z jego klientów były firmy Lukman Multitech oraz firma Lukman Multimedia. W latach  2013–2017 pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie  Lukman Multimedia Sp. z o.o. Od tego czasu doradza wielu operatorom telekomunikacyjnym w kraju. Jego klientami są zarówno mali lokalni operatorzy ISP, jak i duzi operatorzy działający w skali regionalnej i ogólnopolskiej.

Posiada umiejętność przetwarzania bardzo dużej ilości wiedzy technologicznej zarówno z kraju jak i z zagranicy. Syntetyzuje tę wiedzę w sposób kreatywny dzięki czemu potrafi stworzyć potrzebne rozwiązania i produkty których na rynku teleinformatycznym jeszcze nie ma.